Realizacja widowiska na zamówienie w plenerze i we wnętrzach. Oferta skierowana jest do samorządów lokalnych, instytucji kultury i biznesu. Studio Sztuki przygotowuje specjalne, indywidualne scenariusze widowisk, koncertów, uroczystości związanych z ważnymi historycznymi (i nie tylko) wydarzeniami, rocznicami, świętami oraz zajmuje się ich realizacją.

W naszej pracy bardzo szczegółowo rozpoznajemy kontekst miejsca (miejscowości), w którym i dla którego ma być zrealizowane przedsięwzięcie. Staramy się dotrzeć do lokalnych twórców i animatorów kultury prowadzących np. amatorskie zespoły artystyczne, by później zaprosić ich do współpracy. Poszukujemy miejsc, plenerów, które sprzyjałyby widowisku. Samo widowisko staramy się budować prostymi środkami, które zapewniają jednak silny artystyczny wyraz i są efektowne. Badamy materiały, pozyskujemy wiedzę, która posłuży potem do konstrukcji przekonującego scenariusza, a potem spektaklu. Chcemy mieć poczucie, że „to” właśnie mieszkańcy „mieli na myśli”, że trafiamy mocno w ich emocje i pozwalamy utożsamić się im z przedstawioną historią. Podobnie rzecz się ma przy tworzeniu widowisk na zamówienie prywatnego przedsiębiorstwa. Poważnie traktujemy adresata.

W zakładce „Realizacje/Zrealizowane widowiska” przedstawione są nasze przykładowe dokonania w tej działalności.

Zapraszamy do kontaktu drogą telefoniczną i przez korespondencję mailową. Dane kontaktowe znajdują się w zakładce „Kontakt”.

 

 

Ballada Gorlicka – Realizacja Studio Sztuki